Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10419
Stary 11.04.2011, 10:06
co do Dragana dajcie mu spokój -> przeprosił jest z bałkanów i mu zawsze zależy(pamietacie mecz z cracovia?)

co do łobo jest mierny i teraz to jeszcze no to chłopa już nie ma.

surma...nie miał..nie ma i nie będie miał co szukać w Krakowie
Odpowiedz cytując