No i tak jak pisałem, ludzie z Klubu czytają forum i zareagowali. Sprawa wydaje się być zamknięta. Niesmak pozostaje ale nie jest to casus zdrajcy Surmy.
Na przyszłość Dragan, chcesz coś pierd****ć to wal po reklamach

.
Pozostaje pytanie, kto wymieniał koszulkę Wisły za oklaski od kieleckich piździarzy.