Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10408
Stary 11.04.2011, 09:44
Sprawa jest prosta. Kto kiedykolwiek uprawiał sport na jakimś tam poziomie półprofesjonalnym, ten wie co się dzieję z człowiekiem po porażce... Wtedy się nie myśli. Nieraz się jebnie koledze, nawrzuca trenerowi, czy sędziemu. Rzuci butelką w kogoś itp. Mi się zdarzyło rzucić kaskiem, czy koszulką i dopiero po chwili się zorientowałem co robię. Nie zmienia to faktu, że powinien ktoś z Pajlicem porozmawiać i go upomnieć. Wyjaśnić mu, czym są dla kibiców barwy i czemu tak się nie robi.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując