Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12510
Stary 11.04.2011, 09:42
cpc napisał(a):Wyświetl post
Drozd akurat jedyna opcja polityczna, która demontrowała na ulicach Warszawy przeciwko ratyfikacji TL w dniu głosowania to była UPR, której ja jestem wyborcą. Mnie akurat nie było choć mocno kombinowałem, żeby tam jechać, ale proszę Cię, nie mów mi, że mam gdzieś iść i wesprzeć bo w świetle przywołanych przeze mnie faktów brzmi to komicznie. Wtedy nie było na ulicach tysięcy ludzi, którzy pojawili się wczoraj.
Bo w TVN powiedzieli że przeciwko TL są oszołomy i eurofoby, a TL to nasze zbawienie. Dzieki komu nie ma u nas karty praw podstawowych? Też swego czasu głosowałem na UPR. Ale rozdzielanie głosów powoduje ze takie cudaki jak dzisiaj nami rządzą. Wiadomo ze gdyby nie JKM nie byłoby nocnej zmainy i zasługi UPR są duże i pamiętam ze poparli Kaczyńskich w sprawie. Ale to nie wina PiS że media otumaniają ludzi i ci nie wiedzą co jest istotne.
Hej Nasz TS !!