Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10404
Stary 11.04.2011, 09:36
Powiem tak ktoś kto grał w piłkę to zrozumie ktoś kto nie gra w piłkę może mieć problem.

Kiedyś na turnieju halowym po przegranym meczu w podobnym stylu do tego wczorajszego załapałem piłkę i wywaliłem ją z całej siły w trybuny tak że później musiałem przepraszać bo ktoś dostał w głowę. Po chwili zastanawiałem co mi odjeb***.
Założę się, że Dragan nie myślał w kategoriach tego, że kopie barwy, powiem więcej on w ogóle nie myślał.

Oczywiście powinien przeprosić itp, ponieść może jakąś karę. Oczywiście potępianie zachowanie Dragan ale wciąganie z tego jakiś dalekich konsekwencji to nie porozumienie.
Odpowiedz cytując