|
Powiem tak ktoś kto grał w piłkę to zrozumie ktoś kto nie gra w piłkę może mieć problem.
Kiedyś na turnieju halowym po przegranym meczu w podobnym stylu do tego wczorajszego załapałem piłkę i wywaliłem ją z całej siły w trybuny tak że później musiałem przepraszać bo ktoś dostał w głowę. Po chwili zastanawiałem co mi odjeb***.
Założę się, że Dragan nie myślał w kategoriach tego, że kopie barwy, powiem więcej on w ogóle nie myślał.
Oczywiście powinien przeprosić itp, ponieść może jakąś karę. Oczywiście potępianie zachowanie Dragan ale wciąganie z tego jakiś dalekich konsekwencji to nie porozumienie.
|