Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10396
Stary 11.04.2011, 09:10
Facet zrobił to ( jeśli to zrobił) tylko dla tego że wyłączyło mu się myślenie, widać było w nim jak jest naładowany kilka minut wcześniej kiedy kiwnął chyba 3 zawodników i był w między czasie faulowany. Doszukiwanie się jakis innych przyczyn jego zachowania można skwitować tylko słowem: komedia.

Ciekawy jestem czy Żmijka pisała tak samo o Pawełku jak pozdrawiał kibiców środkowym palcem i nawet jak był chwalony odburkiwał coś w stylu "mam w dupie co myślicie o tym jak zagrałem".

Dragan obudził się dzisiaj rano, pewnie nawet nie pamięta tego co zrobił i po tym jak mu ktoś o tym powie to będzie pukał się po czole. Skończy się na przeprosinach itp.
Jak kolega napisał wyżej nie róbcie z igieł wideł.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 11.04.2011 o godz. 09:16.
Odpowiedz cytując