|
Chłop przegiął. Powinien zebrać od prezesa, powinien przeprosić kibiców.
Gdyby tak zrobił po tym jak w bezbarwnym meczu trener ściąga go z boiska byłby skreślony i tak jak pisze Żmijka tej koszulki nigdy już nie powinien włożyć.
Tutaj jednak zagrały emocje związane z utratą bramki przez nasz klub w ostatnich minutach, – więc nie był to przekaz - ma w dupie klub i kibiców, ale k.u.r.w.a zremisowaliśmy wygrany mecz.
Konsekwencje powinny być - by taka sytuacja więcej się nie powtórzyła, ale nie takie by zawodnik został odsunięty od meczów.
|