Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10392
Stary 11.04.2011, 08:48
Chłop przegiął. Powinien zebrać od prezesa, powinien przeprosić kibiców.


Gdyby tak zrobił po tym jak w bezbarwnym meczu trener ściąga go z boiska byłby skreślony i tak jak pisze Żmijka tej koszulki nigdy już nie powinien włożyć.


Tutaj jednak zagrały emocje związane z utratą bramki przez nasz klub w ostatnich minutach, – więc nie był to przekaz - ma w dupie klub i kibiców, ale k.u.r.w.a zremisowaliśmy wygrany mecz.


Konsekwencje powinny być - by taka sytuacja więcej się nie powtórzyła, ale nie takie by zawodnik został odsunięty od meczów.
Odpowiedz cytując