Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10391
Stary 11.04.2011, 08:47
CH. napisał(a):Wyświetl post
0:32
http://www.youtube.com/watch?v=n5aPKgAhH-Q

to mogła być jedna z ładniejszych bramek w sezonie. Widać że po odblokowaniu się nabrał więcej luzu, lekkości i finezji.
Żeby przez jego lekkość nie brakło nam tych 2 punktów na koniec.
Odpowiedz cytując