Drozd napisał(a):

Ile było plucia na Lecha, że nie chce podpisywać tego cyrografu? Trzeba było iść i wesprzeć prezydenta, bronić go przed atakami koalicji Nocnej Zmiany. Wtedy nie było chętnych. .
|

Drozd akurat jedyna opcja polityczna, która demontrowała na ulicach Warszawy przeciwko ratyfikacji TL w dniu głosowania to była UPR, której ja jestem wyborcą. Mnie akurat nie było choć mocno kombinowałem, żeby tam jechać, ale proszę Cię, nie mów mi, że mam gdzieś
iść i wesprzeć bo w świetle przywołanych przeze mnie faktów brzmi to komicznie. Wtedy nie było na ulicach tysięcy ludzi, którzy pojawili się wczoraj.