Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10384
Stary 11.04.2011, 08:28
wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post
Kr*a sami święci, miłościwie kochający i wysławiający pod niebiosa nasze barwy. Barwy rzecz święta - to jasne.
Ale... po takim meczu, po takich emocjach, straconych 3 pkt. w ostatniej akcji meczu po strzale samobójczym. W takiej sytuacji to bym nawet spodenki skopał. Po za tym to nasze barwy są na szalikach, koszulkach kibicowskich, flagach itp, itd. Na tej koszulce jest jakiś dziwny stwór 'logo Wisła Kraków S.A.' które tak bardzo wyśmiewacie i chcecie w jego miejsce Białej Gwiazdy.

Wrzućcie na luz i nie zachowujcie się jak posrane Ahmedy i inne Abdule Mohamedy. Barwy barwami, ale w tej sytuacji była to zwykła koszulka spocona po meczu i dostała za swoje - bo źle grała.
Mądry to Ty nie jesteś. Niech swoją złość wyładuje na treningach i meczach, a nie kopiąc klubową koszulkę!
Odpowiedz cytując