Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10374
Stary 11.04.2011, 07:40
Solidny o....... dla Paljicia się należy, może nawet klaps bo nie wyobrażam sobie przyzwolenia na takie zachowanie, nawet jeśli się nie kontrolował i zrobił to nieświadomie. Już dzisiaj na oficjalnej stronie klubu powinny się pojawić jego przeprosiny.

Mnie za to interesuje, który z naszych był tak mądry żeby oddać koszulkę koroniarzom ;|, chyba trzeba wziąć przykład ze Śląska i co poniektórym wyperswadować pewne rzeczy tak jak oni zrobili to Mili.

Cytując klasyka, który ostatnio też musiał się solidnie tłumaczyć "brawo k**wa".
Odpowiedz cytując