|
Solidny o....... dla Paljicia się należy, może nawet klaps bo nie wyobrażam sobie przyzwolenia na takie zachowanie, nawet jeśli się nie kontrolował i zrobił to nieświadomie. Już dzisiaj na oficjalnej stronie klubu powinny się pojawić jego przeprosiny.
Mnie za to interesuje, który z naszych był tak mądry żeby oddać koszulkę koroniarzom ;|, chyba trzeba wziąć przykład ze Śląska i co poniektórym wyperswadować pewne rzeczy tak jak oni zrobili to Mili.
Cytując klasyka, który ostatnio też musiał się solidnie tłumaczyć "brawo k**wa".
|