Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10372
Stary 11.04.2011, 07:28
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
A osoby pokroju Żmijka powinny same w jakiś sposób odreagować (polecam walnąć nogą w słupek) i ochłonąć. Naprawdę nie macie większych problemów?
Czytając niektórych, chyba powinna sobie podeptać szalik, albo kopnąć w czapkę Wisły, bo co tam. To tylko nerwy.

Jak w piątek stracimy bramkę na 0-1 w 95 po błędzie sędziego to proponuje podeptać z nerwów szaliki na stadionie, bo trzeba jakoś odreagować.

Ciekawe czy jak się Paljić w....i w domu, to kopie żonę żeby odreagować.
Odpowiedz cytując