gianbuffon napisał(a):

|
A osoby pokroju Żmijka powinny same w jakiś sposób odreagować (polecam walnąć nogą w słupek) i ochłonąć. Naprawdę nie macie większych problemów?
|
Czytając niektórych, chyba powinna sobie podeptać szalik, albo kopnąć w czapkę Wisły, bo co tam. To tylko nerwy.
Jak w piątek stracimy bramkę na 0-1 w 95 po błędzie sędziego to proponuje podeptać z nerwów szaliki na stadionie, bo trzeba jakoś odreagować.
Ciekawe czy jak się Paljić w....i w domu, to kopie żonę żeby odreagować.