Cytat:
|
Nie ma zrozumienia dla czegoś takiego. Rozumieć to można było Małego*, jak nie chciał wejść w towarzyskim meczu, a Paulisty i jego- NIE
|
Abstrachując od Paljica to trzeba przyznać, że zachowanie Małeckiego wtedy było co najmniej tak samo niedopuszczalne. Nic nie daje prawa piłkarzowi do wypięcia się na klub, który mu płaci, bez względu na to co sądzi on o trenerze itd.