Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10370
Stary 11.04.2011, 06:14
Cytat:
Nie ma zrozumienia dla czegoś takiego. Rozumieć to można było Małego*, jak nie chciał wejść w towarzyskim meczu, a Paulisty i jego- NIE
Abstrachując od Paljica to trzeba przyznać, że zachowanie Małeckiego wtedy było co najmniej tak samo niedopuszczalne. Nic nie daje prawa piłkarzowi do wypięcia się na klub, który mu płaci, bez względu na to co sądzi on o trenerze itd.
Odpowiedz cytując