|
Nie powinno przechodzić się nad tym wydarzeniem do porządku dziennego , bo jak widać czasem piłkarzom(nie jest to wyłącznie przypadłość obcokrajowców -vide Mila) zupełnie brakuje wyczucia i muszą zostać odpowiednio do edukowani w sprawach , które przynajmniej dla nas są elementarne.
Paljic powinien zostać odpowiednio poinformowany o symbolice tego zdarzenia i powinien być na cenzurowanym(znaczy się uważnie obserwowany) , ale żeby od razu skazywać na wygnanie?
Przecież on nie skopał tej koszulki , bo trener go wcześniej ściągnął z boiska , bo nie dostał podwyżki , bo obraził się na kibiców , bo swędziała go stopa.
Zrobił to w afekcie , bo ZAJEBIŚCIE mu zależy na wynikach Wisły i to widać , czy po okazywanej radości gdy wygrywamy , czy po w....ieniu kiedy nam nie idzie.
Zamiar jest w tym przypadku elementem który robi różnicę.
Przynajmniej taką , która nie powinna prowadzić do wymierzenia surowych kar.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 11.04.2011 o godz. 00:19.
|