|
Wielu mówi tu prawdę( jestem za Palijciem ). Napisałem nawet długi wywód, ale stwierdziłem, że nie ma sensu. Bo jak ktoś nie rozumie, to nie zrozumie. Trzeba pograć trochę w piłkę i to nie na podwórku. A powtarzać się też nie chce. U nas w szatni zawsze się mówiło, "w dupie byłeś, gówno widziałeś" i tyle w tym temacie.
|