Wyświetl pojedynczy post
jumson
Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10359
Stary 10.04.2011, 23:19
Wielu mówi tu prawdę( jestem za Palijciem ). Napisałem nawet długi wywód, ale stwierdziłem, że nie ma sensu. Bo jak ktoś nie rozumie, to nie zrozumie. Trzeba pograć trochę w piłkę i to nie na podwórku. A powtarzać się też nie chce. U nas w szatni zawsze się mówiło, "w dupie byłeś, gówno widziałeś" i tyle w tym temacie.
Odpowiedz cytując