|
Ok, źle zrobił, że w ataku złości kopnął koszulkę klubową. Prezes powinien wziąć go na krótką rozmowę wyjaśniającą, wytłumaczyć mu jak bardzo kibice Wisły są na takie sprawy wyczuleni. I tyle. Nie róbmy afery, bo co jak co ale ostatnią rzecz jaką można Paljicowi zarzucić to brak zaangażowania...
|