|
przynajmniej pokazał jakieś uczucia, zaangażowane, chęć wygranej. Duch walki i złość na samego siebie. OK to Nasze barwy, ale ja też czasem wypieprzę z kopa w drzwi, chociaż są moje. Ja go rozumiem, lepiej tak niż miałby tłumić to w sobie i sfrustrowany chodzić. A wam i tak źle...Jak ja lubię te polskie spiskowe teorie. Myślałem, że na kilka dni po rocznicy Smoleńska i słuchaniu bzdur, które ludzie produkują będzie spokój.
|