Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10355
Stary 10.04.2011, 23:12
przynajmniej pokazał jakieś uczucia, zaangażowane, chęć wygranej. Duch walki i złość na samego siebie. OK to Nasze barwy, ale ja też czasem wypieprzę z kopa w drzwi, chociaż są moje. Ja go rozumiem, lepiej tak niż miałby tłumić to w sobie i sfrustrowany chodzić. A wam i tak źle...Jak ja lubię te polskie spiskowe teorie. Myślałem, że na kilka dni po rocznicy Smoleńska i słuchaniu bzdur, które ludzie produkują będzie spokój.
Odpowiedz cytując