Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10352
Stary 10.04.2011, 22:59
Jasne ... pozwalajmy na to, żeby najemnicy publicznie pomiatali sobie naszymi barwami ... super. Tylko pogratulować. Jeden miota koszulką o murawę i ją kopie (jakby nią tylko cisnał w emocjach to bym może jeszcze skumała ... fakt kopania jest nie do usprawiedliwienia jak dla mnie), drugi daje naszą koszulkę jakimś kibicom Korony ... tylko przyklasnąć! Europa!
Jak Pajicia emocje ponosiły to mógł sobie .......nąć z kopa w reklamy. Walnąć w słupek. Wyjebać piłkę na przysłwiowe 3 piętro (co zrobił zvuko). Nawet nawtykac koledze. Ale bez jaj, żeby uspawiedliwiać pomiatanie barwami. Serio - "idzie nowe".
Odpowiedz cytując