Wyświetl pojedynczy post
wislak93
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Włoszczowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10344
Stary 10.04.2011, 22:30
jako, że byłem na tym meczu na wysokości pola karnego to mogę powiedzieć, że w czasie kiedy został odgwizdany wolny dla Korony Pajlic dość nerwowo pokazywał w kierunku naszej ławki że chce zmiany. Zaraz po golu strasznie sie wku**ił zdjął koszulkę rzucił, coś głośno krzyczał. Po zakończeniu spotkania szybko pobiegł do szatni, przy czym przy wejściu do tunelu kopnął w niego. Widać, że zależało mu, ten gol strasznie go rozzłościł i nie robiłbym z tego jakiejś większej afery.
Odpowiedz cytując