Cytat:
|
Najbardziej mnie boli to że 3 mecz z rzedu na wyjeździe 2:2
|
3 razy 2-2 na wyjeździe, teraz czas na trzecie 2-0 u siebie. Wobec straty punktów w Kielcach mecz bardzo ważny - w razie kolejnej (odpukać) straty punktów może zrobić się nerwowo, zwłaszcza, że potem czeka nas wyjazd do Wrocławia, gdzie będzie co najmniej tak trudno jak w Kielcach. Dlatego trzeba wygrać, jeden z dwójki Legia-Amica też straci punkty, a i Jagę czeka niełatwy wyjazd. Mam nadzieje, że przed ostatnimi 5 spotkaniami - czyli meczem z Amicą będziemy mieć koło 10 punktów przewagi nad drugim miejscem i wtedy raczej nikt nas nie zatrzyma. A żeby tak się stało trzeba koniecznie wygrać oba mecze u siebie i miejmy nadzieję, że uda się przywieźć też 3 punkty z Gdańska, lub Wrocławia.