Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10657
Stary 10.04.2011, 22:14
Nie panikujcie - Jaga teraz jedzie do podbudowanego po remisie na Legii Lubina i na pewno nie będzie jej łatwo. To my mamy w rękach karty i musimy je rozdawać wg własnego uznania. Jaga na pewno straci jeszcze jakieś punkty, by być pewnym w 100% tytułu mistrzowskiego potrzeba nam 21 pkt, ale można w ciemno obstawiać, że Jaga 3-5 pkt straci, więc tych pkt będzie potrzeba na pewno jeszcze mniej.
Odpowiedz cytując