Wyświetl pojedynczy post
godzilla
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: PB

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10330
Stary 10.04.2011, 22:09
gosciu nie osmieszaj sie, moze zaproponujes zze na najblizszym meczu na R22 wszyscy po straconym golu sciagna koszulki i szaliki i pokopiemy troche...
Odpowiedz cytując