|
Robicie niepotrzebną aferę, o ile pamiętam po ubiegłorocznym meczu z Cracovią po niefortunnym swojaku Jopa po gwizdku Piotr Brożek cisnął koszulką o ziemię, czyli teoretycznie też nie wykazał odpowiedniego szacunku, a jednak w jego przywiązanie do barw nikt nie śmie wątpić. Jednym słowem robicie z igły widły.
|