Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10654
Stary 10.04.2011, 21:49
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Zabawne jest to, że my możemy zacząć seryjnie tracić punkty, a i tak nie widać kogokolwiek, kto mógłby to wykorzystać. Potrzebujemy koło 15 punktów w 9 meczach do szczęścia, myślę że tyle jesteśmy w stanie zrobić nawet z czarnym palcem w d***e

Nie żeby to była jakaś buta, po prostu reszta ligi jest tak chujowa, że nie wierzę, aby ktoś zaraz zaczął wygrywać mecz za meczem.
Jak odpukać nie wygramy z Bełchatowem i Śląskiem to może już nie być tak fajnie.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując