Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#662
Stary 10.04.2011, 21:12
Mozna powiedziec mecz emocjonujacy, dzieki Sobolewskiemu.
Tez nie lubie Vukovica ale Sobol przesadzil, kapitan nie moze sobie pozwolic na cos takiego.
Dlaczego Melikson nie strzela karnych nie wierze ze jest slaby technicznie.

Super ze Genkow w koncu strzela, szkoda tego sam jednak skoro tak uderzyl wierzy w siebie i wie na co go stac naprawde zabraklo niewiele.

Kluczowe mecze jeszcze przed nami i naprawde zle sie stalo ze dzis nie wygralismy.

Niedobry trend wkradl sie w ostatnie poczynania Wisly:
- spokojne prowadzenie gry bramka albo dwie, kolejne sytuacje niewykorzystane, nagle bum bum przeciwnik robi male kuku i remis albo nerwowka.
Trener musi cos z tym zrobic bo to przeciez jest niemozliwe ze nasza obrona gra tak niepewnie i nerwowo z powodu braku Bunozy (siema Wolfy)
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując