Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3614
Stary 10.04.2011, 21:02
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Oraz jakby nie patrząc Diaza.
Bez przesady. Akurat Diaz wprowadzał niepewność w naszej defensywie. Szczególnie kiedy grał na lewej obronie. A Paljić moim zdaniem nie jest takich zły i prezentuje się najlepiej z całej tej "obrony".
Odpowiedz cytując