Marszałek napisał(a):

|
Polonia Warszawa wygląda na zespół,który może namieszać.
|
Na mistrzostwo są bez szans, 14 punktów straty to dystans nie do odrobienia w 9 kolejek. Ale o trzecie miejsce powalczyć mają jeszcze spore szanse.
W trójce będzie na pewno Jaga, bo reszta drużyn nie zachwyca, a Jaga ma stosunkowo niezbyt trudny terminarz - tylko Legię u siebie, o ile Legia w dzisiejszych czasach w ogóle zasługuje na specjalne wyróżnienie jako drużyny groźnej dla każdego. A o trzecie pucharowe miejsce powalczy reszta ekip, właściwie od miejsca 3 do 13.