Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10650
Stary 10.04.2011, 20:44
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Polonia Warszawa wygląda na zespół,który może namieszać.
Na mistrzostwo są bez szans, 14 punktów straty to dystans nie do odrobienia w 9 kolejek. Ale o trzecie miejsce powalczyć mają jeszcze spore szanse.

W trójce będzie na pewno Jaga, bo reszta drużyn nie zachwyca, a Jaga ma stosunkowo niezbyt trudny terminarz - tylko Legię u siebie, o ile Legia w dzisiejszych czasach w ogóle zasługuje na specjalne wyróżnienie jako drużyny groźnej dla każdego. A o trzecie pucharowe miejsce powalczy reszta ekip, właściwie od miejsca 3 do 13.
Odpowiedz cytując