Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.04.2011, 20:31
Sobolewski mimo swojego zachowania nie powinien dostać drugiej żółtej, nie przy tym, co robili gracze Korony.
To była rzeźnia, a brak kontuzji to tylko zasługa sprytu naszych piłkarzy i ich wytrzymałości. Genkow dwukrotnie faulowany na czerwoną kartkę, faul na Plajiciu to też czerwień, masa innych niebezpiecznych fauli.
Maaskant zdjął Małeckiego i Meliksona widząc co się dzieje.

Brawa dla całej drużyny za takie zaangażowanie, gdy można było nabawić się kontuzji kończącej karierę. Zabrakło szczęścia, piłkarsko byliśmy lepsi.
Odpowiedz cytując