|
Ten remis na ciężkim terenie trzeba przyjąć z pokorą i grać dalej bo dziś ta gra napawa optymizmem. Obrona wygląda z meczu na mecz lepiej a to zasługa Pareiki. Obrońcy wiedzą, że mają za sobą bardzo pewnego bramkarza i gra im się łatwiej. Myśle, że Maaskant powinien wybrać jednego piłkarza, który będzie wykorzystywał jedenastki ( taki zawodnik jak na przykład Cleber) Mały jest nie pewny a takie prezenty jak karne powinniśmy wykorzystywać w 100%. Nie mówmy, że mamy mistrza bo tak nie jest jeszcze parę ważnych meczów przed nami ale też nie krytykujmy gry Wisły jak wygra albo jak dziś zremisuje. LICZĄ SIĘ PUNKTY !!! W tym momencie jest DOBRZE . Amen.
|