Marszałek napisał(a):

Nie wiem co Wy z tym pewnym Mistrzostwem?Tyle punktów jeszcze do zdobycia i do stracenia...
Polonia Warszawa wygląda na zespół,który może namieszać.
Powinni jakieś kary wprowadzać za wymuszenia karnych. Kucharczyk wczoraj i dziś ta pokraka z Kielc. Po meczu zbiera się komicja jakaś i wali kary dla aktorów. Plaga okropna. Przy słabych sędziach jak u nas, szybko sobie z tym nie poradzimy. O ile w ogóle.
|
Ja jeszcze wstrzymywałem się z postami, że "jesteśmy już mistrzem"
Sprawa jest prosta trzeba wygrać 4 ew. 5 meczów i mamy mistrza...
To byłaby tragedia jeśli po raz drugi z rzędu stracili mistrza w tak frajerski sposób!