Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10646
Stary 10.04.2011, 20:05
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co Wy z tym pewnym Mistrzostwem?Tyle punktów jeszcze do zdobycia i do stracenia...

Polonia Warszawa wygląda na zespół,który może namieszać.

Powinni jakieś kary wprowadzać za wymuszenia karnych. Kucharczyk wczoraj i dziś ta pokraka z Kielc. Po meczu zbiera się komicja jakaś i wali kary dla aktorów. Plaga okropna. Przy słabych sędziach jak u nas, szybko sobie z tym nie poradzimy. O ile w ogóle.
Ja jeszcze wstrzymywałem się z postami, że "jesteśmy już mistrzem"

Sprawa jest prosta trzeba wygrać 4 ew. 5 meczów i mamy mistrza...

To byłaby tragedia jeśli po raz drugi z rzędu stracili mistrza w tak frajerski sposób!
Odpowiedz cytując