|
Nie wiem co Wy z tym pewnym Mistrzostwem?Tyle punktów jeszcze do zdobycia i do stracenia...
Polonia Warszawa wygląda na zespół,który może namieszać.
Powinni jakieś kary wprowadzać za wymuszenia karnych. Kucharczyk wczoraj i dziś ta pokraka z Kielc. Po meczu zbiera się komicja jakaś i wali kary dla aktorów. Plaga okropna. Przy słabych sędziach jak u nas, szybko sobie z tym nie poradzimy. O ile w ogóle.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|