|
Katastrofalna defensywa , stałe fragmenty to dla nas koszmar. Mamy 6 pkt przewagi , trochę niepokoju wdarło się jednak chyba we wszystkie wiślackie serca. Zwycięstwo w piątek z Bełchatowem jest konieczne,by wrócić na właściwy tor. Trochę ochłonąłem i patrzę już na mecz z tymi hujkami z innej strony , każda porażka jest dla nas nawozem sukcesu, nauczką na przyszłość.
Zmartwiony jestem postawą Kew Jaliensa , słaba gra , i ta ręka w ostatniej minucie. Maaskant zajebał ze zmianą Łobodzińskiego , nie mogę na faceta patrzyć , bluzgi same cisną się na usta , dopełnia kontrakt i niech spierrrrdala jak najdalej.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|