Wyświetl pojedynczy post
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#630
Stary 10.04.2011, 19:53
Niestety to co kiedyś charakteryzowało Wisłe czyli umiejetnosc dobicia przeciwnika to juz historia. Obrona do wymiany, osobiscie nie wierze w tych zawodnikow, napewno w pucharach z takimi grajkami nie mamy na co liczyc. W ofensywie jako tako choc wg mnie ewidentnie brakuje 2 napastnika. Szkoda straconych punktow bo przed nami jeszcze bardzo ciezkie mecze i wszystko sie moze zdarzyc. Strasznie martwi gra obronna.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując