Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 10.04.2011, 19:36
1986 napisał(a):Wyświetl post
Ale to co my wydziwiamy przy rzutach wolnych i rożnych to jest jakis kabaret, do niemal każdej pilki dochodzi zawodnik przeciwnej drużyny....
to się nazywa krycie strefowe czyli odpowiedzialność rozmyta
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując