Napiszę to, co w temacie związanym z meczem w Kielcach - jeśli zagramy tak samo odważnie, konsekwentnie i wyeliminujemy błędy w obronie, to powinno być dobrze. Ta drużyna powoli przypomina zespół na miarę pucharów europejskich, dajmy im tylko trochę czasu. Już dziś było widoczne zgranie zespołu, a w piątek powinniśmy zgarnąć komplet punktów niosąc zawodników dopingiem na R22!
