Palijc sie marnuje na obronie, pewnie o wiele więcej z niego pożytku byłoby w pomocy.Pozatym w defensywie nie jest pewny.
Bardzo cieszą mnie te bramki Gienka, wreszcie mamy napadziora



Spokojnie płyniemy po 13 tytuł Mistrza !!!!
Pareiko jak kiedyś Bobrowicz broni karne.