Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#603
Stary 10.04.2011, 19:05
Palijc sie marnuje na obronie, pewnie o wiele więcej z niego pożytku byłoby w pomocy.Pozatym w defensywie nie jest pewny.
Bardzo cieszą mnie te bramki Gienka, wreszcie mamy napadziora

Spokojnie płyniemy po 13 tytuł Mistrza !!!!

Pareiko jak kiedyś Bobrowicz broni karne.
Odpowiedz cytując