Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3610
Stary 10.04.2011, 19:04
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
dopóki Maaskant będzie grał tak zachowawczo to takie mecze będą się przytrafiać.. parę lat temu prowadząc jedną, dwoma bramkami cisnęliśmy do końca i pakowaliśmy jeszcze ze 2.. teraz? trener ściąga jedynego napastnika, potem jedynego kreatywnego gracza, więc nie mamy się czemu dziwić.. wystarczy popatrzeć na większość meczy w tej rundzie.. gramy dobrze, ale gdy już prowadzimy niepotrzebnie się cofamy tak bardzo.. często daje to zwycięstwa, ale jak widać nie zawsze.. Jeśli ten element poprawimy to może być naprawdę dobrze.
Przypomnę Ci tylko że graliśmy 10 na 11 kiedy trener ściągnął Genkova . Co do zmiany Meliksona zrobiłbym tak samo , chyba nikt nie chciałby tego gdyby jakiś frustrat z Korony w końcówce złamał mu nogę ... Ale my nie straciliśmy punktów przez zmiany tylko przez :
1. Pracę sędziego który zabrał nam Mistrzostwo w poprzednim sezonie .
2. Nieskuteczność Małego , Cwetana i Wilka .
3. Odrobinę pechu w ostatniej sytuacji .
Odpowiedz cytując