|
„Sergei powiedział mi, żebym chwilę przed uderzeniem „Vuko” cofnął się kilka kroków i spróbował wybić ta piłkę. Wszystko byłoby ok, gdyby piłka po moim uderzeniu nie wpadła do bramki” – mówił po spotkaniu pomocnik Wisły
słowa Wilka. I macie swoją teorie spiskową. Bany jak nic powinny być za obrażanie naszego zawodnika ;/
Filippo ale przywilejem był już fakt oddania strzału przez zawodnika korony, a to że strzelił jak ciota nie nasza wina. Nikt mu nie przeszkadzał w tej sytuacji
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 10.04.2011 o godz. 18:52.
|