Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 10.04.2011, 18:43. [22 kolejka] Wisła Kraków - GKS Bełchatów, 15 kwietnia, piątek, godz. 20:00
Z Koroną bardzo pechowo straciliśmy punkty. Teraz mamy mecz z Bełchatowem u siebie, który trzeba wygrać, bo zwycięstwem z Bełchatowem znacznie zbliżymy się do mistrzostwa, w tej samej kolejce nasz główny rywal - Legia Warszawa gra z Lechem Poznań a Jagiellonia gra z Zagłębiem Lubin ostatnio grającym bardzo dobrze. Mam jeszcze prośbę do kibiców także do tych na e: Wszyscy wstają i śpiewają!!!
Odpowiedz cytując