|
Z Koroną bardzo pechowo straciliśmy punkty. Teraz mamy mecz z Bełchatowem u siebie, który trzeba wygrać, bo zwycięstwem z Bełchatowem znacznie zbliżymy się do mistrzostwa, w tej samej kolejce nasz główny rywal - Legia Warszawa gra z Lechem Poznań a Jagiellonia gra z Zagłębiem Lubin ostatnio grającym bardzo dobrze. Mam jeszcze prośbę do kibiców także do tych na e: Wszyscy wstają i śpiewają!!!
|