Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#578
Stary 10.04.2011, 18:43
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Niestety, ale jopowaty Wilk sprawia, że Jagiellonia ma juz tylko 6 pkt. straty do nas. To co zrobił w ostatniej akcji meczu zadaje pytanie czy ma on wszystkie klepki na swoim miejscu ? Nie chcę go więcej ogladać na boisku bo już mi się kojarzy z Jopem. Swoim idiotycznym zagraniem znacznie wydłuzył nam drogę do MP. Prowadząc 2 : 0 zremisować mecz to głupota, tymbardziej, ze zdarzyło się to już drugi raz w krótkim czasie.
Jedyny pozytyw meczu to 2 gole Genkova, dobra gra Meliksona i świetna Paraeiki. Niestety na nic, bo pojawił sie na boisku Wilk, który swoją bezmyślnością zniszczył wysiłek całej drużyny i bezpieczny dystans nad Jagiellonią.
Ogarnij się człowieku, bo bredzisz (niestety porównywalnie do wielu na tym forum). Wyklinałeś Wilka, gdy strzelał bramki (m.in. koronie na R22)?
Każdemu może się zdarzyć słabszy mecz a kibice, dla których remis ukochanej drużyny jest powodem do pastwienia się nad jednym z jej ogniw sami powinni sprawdzić, czy: "mają oni wszystkie klepki na swoim miejscu"
pozdrawiam
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
Odpowiedz cytując