Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#553
Stary 10.04.2011, 18:31
masterlag napisał(a):Wyświetl post
W pełni się zgadzam. Miało być piękne i łatwe zwycięstwo? To gdzie ono jest?

Wkur*** jestem jak nie pamiętam kiedy! I na ten zespolik kielecki, i na sędziego, i na naszych piłkorzy.
Bo przyczną tego remisu (czyli naszej porażki) nie jest tylko jeden czynnik, nie możemy zwalić winy tylko na sędziego czy na coś tam jeszcze. To był dziwny mecz, który tylko wzmocnił moje negatywne odczucia i uczucia w stosunku do kieleckiego klubiku.

Cóż. Trzeba się jakoś będzie pogodzić z tym remisem i w piątek odbić! I na trybunach i na boisku!

Niektórzy mówili, że ta kolejka znów pod nas. Zdecydowanie nie. Zdecydowanie dla Jagielloni...
Decydujący moment meczu jest z czerwoną kartką dla Sobola. Korzym powinien wylecieć z czerwoną kartką i nie byłoby jego bramki itd.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując