silver03 napisał(a):

Jaka jest sytuacja, jeśli Jaga zrówna się z nami pkt? Kto obejmie 1 miejsce, liczą się mecze bezpośrednie, bramki,
|
Wisla bedzie prowadzic - ale po mału, nie liczymy na zrownanie sie punktami. Jaga wygrala z bardzo slaba Arka na dodatek u siebie - kolejny mecz taki moze nie byc a jeszcze sie pobija troche z Legia np.