Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10639
Stary 10.04.2011, 18:30
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Jaka jest sytuacja, jeśli Jaga zrówna się z nami pkt? Kto obejmie 1 miejsce, liczą się mecze bezpośrednie, bramki,
Wisla bedzie prowadzic - ale po mału, nie liczymy na zrownanie sie punktami. Jaga wygrala z bardzo slaba Arka na dodatek u siebie - kolejny mecz taki moze nie byc a jeszcze sie pobija troche z Legia np.
Odpowiedz cytując