Vasquez napisał(a):

Wilk = Jop 2 (jełop 2)?
Takiem panu trzeba podziękiwać, bo nam kiedyś mistrza przegra :/
|
Hahah typowe dla tego forum:
(przykładowo)
Przed meczem:
Wilk musi grać zamiast Sobolewskiego! Jest o niebo lepszy, młodszy [...]
Po meczu:
Wilk przegrał nam mecz! Mam nadzieję, że już nigdy nie zagra! [...]
Ogarnijcie się niektórzy...