Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.04.2011, 18:28
Vasquez napisał(a):Wyświetl post
Wilk = Jop 2 (jełop 2)?
Takiem panu trzeba podziękiwać, bo nam kiedyś mistrza przegra :/
Hahah typowe dla tego forum:

(przykładowo)
Przed meczem:
Wilk musi grać zamiast Sobolewskiego! Jest o niebo lepszy, młodszy [...]
Po meczu:
Wilk przegrał nam mecz! Mam nadzieję, że już nigdy nie zagra! [...]

Ogarnijcie się niektórzy...
Odpowiedz cytując