|
Jedna kolejka dla Jagi, kilka ostatnich było pod nas nie panikujcie co niektórzy. My i tak nie wyszliśmy najgorzej na tej kolejce. Też jestem rozczarowany, ale czasami taka jest piłka. Tak jak już niektórzy pisali dziwny ten mecz był. A teraz jedziemy dalej!
|