Wyświetl pojedynczy post
Wichar87
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#542
Stary 10.04.2011, 18:27
Jedna kolejka dla Jagi, kilka ostatnich było pod nas nie panikujcie co niektórzy. My i tak nie wyszliśmy najgorzej na tej kolejce. Też jestem rozczarowany, ale czasami taka jest piłka. Tak jak już niektórzy pisali dziwny ten mecz był. A teraz jedziemy dalej!
Odpowiedz cytując