Wyświetl pojedynczy post
GJ1906
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.04.2011, 18:18
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Genkov też nie jest bez winy... 10000% na 3-1 i po meczu a tak nerwówka... dzięki Genkov, jesteś zajebisty!
Tak podziękuj lepiej za 2 bramki, trollu cały mecz siedzisz i tylko mamroczesz pod nosem, nie zauważyłeś może że mieliśmy też karnego i kilka akcji ofensywnych które należało skończyć, a ten wini Genkova za to że tak jak 80% tej ligi nie zawalił na siłę licząc na fart tylko spróbował czegoś co w tej lidze oglądamy rzadko i prawię się udało, umie to zrobić bo z Jagą strzelił podobnie. Cały zespół zawalił i musi wyciągnąć wnioski z tego spotkania i sytuacji które mieli, dodatkowo sędzia który wnioskując po sędziowaniu pierwszej połowy trochę niewidomy, czy celowo wątpię po prostu cienki jak barszcz.
Odpowiedz cytując