Temat
:
[21 kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 10 kwietnia, niedziela, godz. 16:45
Wyświetl pojedynczy post
3żyk
Member
Od: 07.2008
Offline
#
517
10.04.2011, 18:18
Z remisem da się żyć. Grunt żeby go nie rozpamiętywać tylko harować. Nie potrafię tylko pojąć, dlaczego Robert zmienia, kilka minut przed końcem meczu, jedynego zawodnika, który potrafił przytrzymać w tym meczu piłkę z przodu, czyli Meliksona.
3żyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 3żyk
Odwiedź stronę domową użytkownika 3żyk!
Znajdź inne posty napisane przez 3żyk