Wyświetl pojedynczy post
3żyk
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#517
Stary 10.04.2011, 18:18
Z remisem da się żyć. Grunt żeby go nie rozpamiętywać tylko harować. Nie potrafię tylko pojąć, dlaczego Robert zmienia, kilka minut przed końcem meczu, jedynego zawodnika, który potrafił przytrzymać w tym meczu piłkę z przodu, czyli Meliksona.
Odpowiedz cytując