|
Ale jestem wkur...y, ten mecz sami przegraliśmy na spłke z tym pacanem z gwizdkiem. Korona cały mecz faulowała tak że w 8 powinna skńczyć, a to my jako pierwsi straciliśmy zawodnika. Inna sprawa że Sobolewski dziś był maksymalnie fatalny.
Na minus Maaskant po co Meliksona zdejmował, który nam robił w drugiej połowie 90% gry. Pareiko świetnie, Genkov równierz dobrze tylko ta sytuacja sam na sam..
Małecki jeśli to czytasz nie podchodź do stałych fragmentów gry. Jak widziałem że zabierasz piłke od razu wiedziałem że gola nie będzie. Masz inne atuty ale ze stojącej piłki uderzasz fatalnie. Zostaw to innym w końcu.
Tradycyjnie jak po każdym meczu: Nie mamy obrony!
|