|
Jaga wygrała 6 pkt przewagi mamy , i to oznacza że nie może sie już nam noga powinąć.
Nie wiem czemu RM nie zmienił Sobola po 1 połowie.
Dalej nie ma obrony , sędzia .... , czemu jest zawsze tak że jeśli ma nasz przeciwnik złą passe , to przełamuje się w meczu z nami.
Mały s.......ił karnego najlepiej jak mógł....
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|