Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#502
Stary 10.04.2011, 18:12
Jaga wygrała 6 pkt przewagi mamy , i to oznacza że nie może sie już nam noga powinąć.

Nie wiem czemu RM nie zmienił Sobola po 1 połowie.
Dalej nie ma obrony , sędzia .... , czemu jest zawsze tak że jeśli ma nasz przeciwnik złą passe , to przełamuje się w meczu z nami.

Mały s.......ił karnego najlepiej jak mógł....
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując