Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#392
Stary 10.04.2011, 17:19
Jak oni pier.... w tym C+, Korona zdobywa przewagę, Korona lepsza, Korona wyrówna, Korona ma jeszcze 30 minut, Korona to, Korona tamto. A cała Korona to powinna grać w 8 albo 9 ....:/
Odpowiedz cytując