Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 10.04.2011, 17:18
gdyby Jaliens kryl kOrzyma to nie byloby tej bramki, a co do Korzyma
czy na poczatku tej akcji naszej na 2:0 to nie on faulowal i powinna byc druga zolta
sedzia pokazal przywilej ale powinien chyba wrocic do tego - co z tego, ze padl gol
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując